První momenty ze soustředění

První příspěvek do blogu věnovanému soustředění v Turecku napsal brankář 1.FK Jakub Rondzik. A nebude to jediná perlička, šoumen příbramské kabiny a košický rodák nás bude novinkami zásobovat po celý týden.
Středa 30. 1. 2013 Tak náš tým dorazil na zimní soustředění do tureckého Beleku. Cesta byla zdlouhavá, pět hodin do Mnichova autobusem, let nám zabral přibližně dvě a půl hodiny a pak ještě asi hodina přesunu na hotel. Ve výpravě se našli i tací, pro které to byl první let. Masér Péťa přišel o své letecké panictví a někteří z hráčů mu během letu dávali spoustu zajímavých rad. Bylo mu například řečeno, že během startu si má stoupnout, během letu zas po něm někdo chtěl, aby otevřel okno, protože nám bylo v letadle horko. Během cesty prostě panovala dobrá nálada. Na hotel jsme dorazili v pozdních hodinách a tak nám nezbyl čas na nic jiného, než na večeři (někdo lehkou, někdo hodoval trošku víc, viď Milane :D), a šlo se na kutě. Dnes jsme už absolvovali první dvoufázový trénink. V tréninkovém areálu vzdáleném asi 15 minut cesty autobusem, nabízejícím spoustu hřišť, jsme měli dopoledne lehký trénink. Rozběhání, krátká rychlostní vytrvalost, poziční hra bez brankářů, kteří měli vlastní tréninkový program. Na závěr jsme si zahráli na 2 brány a užili si to, že hrajeme na přírodní trávě a v relativně příjemném počasí. Na přelomu ledna a února je to velice dobrý pocit. Odpoledne jsme trénink věnovali různým herním nácvikům a hře samotné. Je to neklamný důkaz toho, že se příprava přehoupla do té příjemnější části a že tvrdá makačka, která je součástí každého přípravného období, je za námi. Ano, i teď makáme, ale už je to víc o práci s míčem a herních činnostech. Večer nás čeká regenerace. Máme tady vlastní maséry i fyzioterapeutku Marušku. Ale i hotel nabízí možnosti regenerace jako je bazén, pára a sauny. Zítra nás čeká dopolední trénink a odpoledne první utkání proti bulharskému celku. Společně s týmem 1.FK Příbram a vedením zdravíme naše fanoušky a budeme se hlásit s dalšími informacemi o našem soustředění.
pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim
24. 03. 2024
?? FK ANKETA // Haaland nebo Kane, který útočník je populárnější u U15? #fk #pribram #fkpribram