První možné posily jsou talentovaní cizinci

Příbramský klub si vyhlédl posily pro příští sezónu mezi srbskými mladíky. Aleksandar Andrejevič a Nikola Djuketič mohou na podzim oblékat dres 1.FK Příbram.
„Oba hráči jsou ze srbského Bělehradu, ale ne z Partizanu, ale méně slavného konkurenta. Jedná se o stopera a levého obránce. Kluci jsou velmi mladí, vždyť oběma bylo teprve nedávno 19 let," sděluje podrobnosti o nováčcích ředitel klubu Petr Větrovský. Hráči trénovali nejprve týden s juniorkou a druhý týden byli zařazeni do příbramského "A" mužstva. Petr Větrovský připomíná, že jednání probíhají: „Shodli jsme se na tom, že o hráče máme zájem. Oni se dnes vrací do Srbska a my budeme jednat o finančních podmínkách transferu. Jedná se tak o další hráče, které jsme sledovali a jsou výsledkem našich zahraničních aktivit.“ Jako velmi dobrý výsledek zahraniční spolupráce se nyní ukazuje i Marius Papšys, který si odbyl v posledním utkání na Bazalech premiéru v základní sestavě a rozhodně se neztratil. Za jaro v Gambrinus lize nasbíral 7 startů a dokonce jednu branku proti Ústí nad Labem.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners