FK VIAGEM PŘÍBRAM

První nábor dětí proběhl

Po několikaměsíčních omezeních jsme mohli uspořádat první nábor pro nejmenší. K Litavce přišlo vyzkoušet fotbalové dovednosti hodně kluků i holčiček.

Možnost přijít však je otevřena i pro ostatní, kteří nestihli tento termín. Počítáme také, že na podzim budeme pořádat další kolo náborů.

Rodiče mají také možnost kontaktovat naše trenéry a domluvit si účast přímo na tréninku.

Kontakty na trenéry

Co k náboru uvedl šéftrenér mládeže Daniel Huňa i hlavní trenér přípravek Jaroslav Brunclík? A pro nově tvořený tým holčiček je tu Julie Cvrková.

Těšíme se na nové talenty a šikovné sportovce.

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.