Rád bych se probojoval do základu

První příbramská branka v přípravných zápasech padla minulou středu proti Teplicím a jejím autorem byl nováček v týmu Oldřich Kostorek, který před pár dny přestoupil ze Sigmy Olomouc.
(otazka)Jak se zrodil tvůj příchod z Olomouce?(/otazka) (odpoved)V pátek jsem dotrénoval ještě v Olomouci, v sobotu jsem ještě odehrál i poslední utkání proti Budějovicím a po neděli už jsem se přesunul do Příbrami a začal jsem tady začal s A-týmem.(/odpoved) (otazka)Bylo ti zdejší příbramské prostředí alespoň trochu známé?(/otazka) (odpoved)Moc ne, znám tady akorát Pavla Pilíka a dokud tady byl i Tondu Fantiše, ten mi tu hodně pomohl s adaptací.(/odpoved) (otazka)S kluky se znáš asi z reprezentací, kolik jsi toho tam odehrál?(/otazka) (odpoved)Byl jsem v šestnáctce, sedmnáctce i osmnáctce. Celkově mám pět startů.(/odpoved) (otazka)Na ligový start zatím ještě čekáš?(/otazka) (odpoved)Nemám zatím žádný, hrál jsem dorosteneckou ligu a nastupoval jsem i za olomoucké béčko. Střídalo se to.(/odpoved) (otazka)Jaký máš cíl zde v Příbrami?(/otazka) (odpoved)Hrát ligu, zvykat si na ní a rád bych se probojoval do základu v budoucnu.(/odpoved) (otazka)Který post v sestavě je tvůj nejoblíbenější?(/otazka) (odpoved)Krajní záloha.(/odpoved) (otazka)Do statistik přípravných zápasů ses zapsal vstřelenou brankou proti Teplicím. Popiš nám ho, prosím.(/otazka) (odpoved)Byl to centru z boku asi od Milana Jurdíka, míč přeletěl obránce. Já jsem si jej zpracoval a pod gólmanem jsem míč uklidil do branky.(/odpoved) (otazka)Díky za rozhovor a ať se ti v Příbrami daří!(/otazka)
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School