Reakce Ligové fotbalové asociace na rozhodnutí Bezpečnostní rady státu

Ligová fotbalová asociace reaguje na rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, která rozhodla o zákazu konání veřejných a sportovních akcí v Česku s účastí přesahující 100 osob.

Středeční dohrávka 23. ligového kola mezi Teplicemi a Libercem se odehraje s tím, že pořádající klub je povinen zajistit splnění výše uvedeného mimořádného opatření. Další kroky bude Ligová fotbalová asociace komentovat po projednání na zítřejším zasedání Ligového výboru.

sobota 4.4.2020
Odloženo
SK Slavia Praha
13. 03. 2020