Restart profesionálních soutěží je blízko

Ligová fotbalová asociace vítá dnešní rozhodnutí Vlády ČR, které umožňuje profesionálním sportovcům v rámci tréninkové činnosti užívat i vnitřní prostory sportovišť.

Stejně tak LFA kvituje možnost znovu obnovení profesionálních soutěží.

Jednání v tomto směru s Národní sportovní agenturou i Ministerstvem zdravotnictví budou i nadále pokračovat a LFA společně s členskými kluby dělá maximum pro to, aby se již o nadcházejícím víkendu mohla rozehrát nejvyšší fotbalová soutěž. „Jménem celého profesionálního fotbalu bych chtěl poděkovat všem, kteří se na postupném znovu obnovení soutěží podílejí. Profesionální fotbal byl nejen díky pravidelnému testování ale i plněním řady dalších hygienických opatření od začátku epidemie nejdál v rámci sportovního prostředí v Česku. Kluby plnily velmi přísné podmínky po mnoho měsíců a proto jsme přesvědčeni, že budeme schopni splnit i hygienické podmínky, které budou Ministerstvem zdravotnictví stanoveny nyní,“ řekl předseda Ligového výboru LFA Dušan Svoboda s tím, že detailně se bude situací zabývat Ligový výbor na svém úterním zasedání.

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.