Ročník 2000 zanechal velice dobrý dojem

Mužstvo vedené trenérem Danielem Huňou pokračuje ve své fotbalové cestě.

1.FK Příbram děkuje hráčům, kteří právě přecházejí z mládežnického fotbalu do dospělé kategorie, za úspěšné reprezentovaní klubu. Věříme, že i nadále je uvidíme v našich barvách a že se jim nadále bude dařit, jak ve fotbalové kariéře, tak i v běžném životě.

Trenér Daniel Huňa:“S hráči ročníku 2000 jsem pracoval skoro 4 roky. Bylo to zřejmě mé nejlepší období, které jsem ve své trenérské kariéře měl. Už nyní mě moc mrzí, že končí tento čas. Všem hráčům by jsem chtěl poděkovat za jejich přístup a výkony. Přeji všem hodně zdraví a hodně fotbalových úspěchů. Doufám, že se nadále budeme potkávat v areálu 1.FK, ale také mimo sportovní oddíl a že vždy rádi zavzpomínáme na tuto životní etapu, kterou jsme spolu mohli prožít. “

Ročník 2000:

Belej František, Benda Michal, Čížek Miroslav, Janota Petr, Jelínek Vojta, Jílek Martin, Melichar Martin, Mezera Jiří, Ptáček Vojtěch, Puchmertl Lukáš, Sirotek Petr, Šíma Marek, Trnka Filip, Vavruška Filip, Vlček Jiří, Josef Nezník

sobota 14.12.2019
1. FC Slovácko
14. 12. 2019
Starosta Příbrami Jan Konvalinka: Příbram a fotbal patří k sobě
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners