Roman Bednář ukončil kariéru

Příbramský útočník se rozhodl nepokračovat v profesionální kariéře.
Roman Bednář má za sebou bohatou kariéru, když působil v Anglii v Leicesteru či West Bromwich Albionu. Velice populární byl pak poté u fanoušků pražské Sparty. V Příbrami především v předminulé sezoně patřil k nejlepším hráčům a s Martinem Zemanem a jeho centry, dotáhl mužstvo až na pátou pozici. Na startu přípravy na novou sezonu se rozhodl, že s fotbalem skončí. „Fotbal hraji odmalička a léta zastavit nejdou, rozhodl jsem se, že se nyní budu věnovat především rodině. V Příbrami jsem byl spokojený a budu i nadále tomuto klubu přát úspěchy,“ řekl při odchodu z kabiny Roman Bednář. Vedení klubu přeje Romanovi Bednářovi vše nejlepší do budoucího života a děkuje za jeho služby klubu.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners