Roman Bednář ukončil kariéru

Příbramský útočník se rozhodl nepokračovat v profesionální kariéře.
Roman Bednář má za sebou bohatou kariéru, když působil v Anglii v Leicesteru či West Bromwich Albionu. Velice populární byl pak poté u fanoušků pražské Sparty. V Příbrami především v předminulé sezoně patřil k nejlepším hráčům a s Martinem Zemanem a jeho centry, dotáhl mužstvo až na pátou pozici. Na startu přípravy na novou sezonu se rozhodl, že s fotbalem skončí. „Fotbal hraji odmalička a léta zastavit nejdou, rozhodl jsem se, že se nyní budu věnovat především rodině. V Příbrami jsem byl spokojený a budu i nadále tomuto klubu přát úspěchy,“ řekl při odchodu z kabiny Roman Bednář. Vedení klubu přeje Romanovi Bednářovi vše nejlepší do budoucího života a děkuje za jeho služby klubu.