Roman Květ byl u těsné porážky s Běloruskem

Příbramský mladík odehrál první poločas v kvalifikačním zápase na půdě Běloruska.
Reprezentace České republiky U21 již ztratila možnost hrát o postup na šampionát, a tak v zápase s Běloruskem šlo především o český koeficient. V základní sestavě nastoupil i Roman Květ, odehrál 45 minut. Bělorusko - Česko 1:0 (0:0) Góly: 57. Antilevskij Sestavy Česko: Stejskal – Wiesner, Král, Lischka, Helešic – Trubač, Květ (46. Hašek), Kulhánek (C) (78. Kuchta), Matoušek (64. Takács), Ladra – Pulkrab.
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
07. 08. 2020
1.FK Příbram se připojuje k rodině JAKO
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.