Roman Květ přestoupil do Bohemians

Příbramský odchovanec zaujal na hostování v pražském klubu, který uplatnil opci na přestup.

Roman Květ prošel všemi mládežnickými kategoriemi a zařadil se tak mezi další úspěšné fotbalisty příbramské akademie. Za mužstvo dospělých nastoupil do 42 utkání a vstřelil 3 branky.

1.FK Příbram děkuji Romanu Květovi za práci pro klub a přeje hodně štěstí!

AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.