Roman Nádvorník jmenován trenérem Příbrami

Vedení klubu dnes oznámilo nástupce na pozici hlavního trenéra.

Do kanceláří Stadionu Na Litavce se vrací po přibližně osmi letech známá tvář. Roman Nádvorník totiž na pozici hlavního trenéra v Příbrami působil již v sezoně 2010/2011.

Své poslední angažmá prožil na startu letošní sezony ve Fortuna:Lize na lavičce Karviné. Předtím vedl týmy Žižkova, Vlašimi či Táborska.

Jaroslav Starka, prezident 1.FK, k nástupu nového trenéra uvedl: “S Romamen Nádvorníkem jsme uzavřeli smlouvu do konce soutěžního ročníku 2019/2020. Věříme, že se nám podaří pod jeho vedením zachránit ve Fortuna:Lize. Trenéra Nádvorníka znám a vím, že to je pracovitý člověk.”

Vedení klubu s novým trenérem nyní řeší skladbu realizačního týmu. Postřehy Romana Nádvorníka a další podrobnosti doplníme později.