FK VIAGEM PŘÍBRAM

Roman Rogoz se vrací do 1.FK Příbram

Staronovým sportovním manažerem 1.FK Příbram se stal Roman Rogoz. Ten se do Startip arény vrátil po pětileté pauze, kterou vyplnilo angažmá na jihu Čech v Dynamu České Budějovice. Náplní práce sportovního ředitele bude zejména chod klubu po sportovní stránce a organizace činností s tím spojená. S prací funkcionáře začal Roman Rogoz v roce 1996 v Tatranu Prachatice, kde získal první zkušenosti. V roce 2001 přišel poprvé do příbramského klubu, kde dostal první šanci seznámit se přímo s prvoligovým prostředím. (kurziva)„V roce 2008 - 2013 jsem pracoval v SK Dynamu České Budějovice. V Příbrami však od roku 2001 bydlím, takže se dá říct, že jde o můj návrat domů. Moje začátky v roli funkcionáře jsou spjaté s Příbrami. Nyní se těším na naší další spolupráci,“(/kurziva) přiblížil Roman Rogoz. Roman Rogoz pro klubový web uvedl, že se na práci velmi těší. (kurziva)„Jsem rád, že mohu být v klubu, který znám. Vím, že v klubu a okolo něj se pohybují dobří a schopní lidé,“(/kurziva) přiblížil Roman Rogoz a k aktuálnímu postavení týmu doplňuje: (kurziva)"K záchraně v lize nám pomůže hlavně parta a týmové pojetí na hřišti i mimo něj"(/kurziva)
pátek 30.9.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
SK Sigma Olomouc B
18. 09. 2022
Výhru nad Třincem hodnotí trenér Tomáš Zápotočný
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně Halaš