Royal Sport Investment rozšířil spolupráci s klubem

Na začátku tohoto týdne došlo k podpisu smlouvy mezi klubem 1.FK Příbram a společností Royal Sport Investment. Jejím jednatelem je bývalý příbramský hráč Martin Špinar.
Royal Sport Investment již klub podporoval v minulosti, kdy se podílel například na zakoupení dresů pro mládežnické týmy. Nyní se spolupráce rozšířila a jméno partnera se objeví například také na trenýrkách hráčů při utkáních. Společnost se zabývá komplexními pojišťovacími službami. V zastoupení má také několik reprezentantů národního týmu. „Jsem rád, že můžeme podporovat příbramský fotbal. Ke klubu mám výborný vztah a to nejen kvůli tomu, že jsem zde hrál a nyní zde hraje můj syn,“ uvedl na tiskové konferenci Martin Špinar. Rozšíření spolupráce si pochvaluje také generální ředitel klubu Petr Větrovský. „Jsem moc rád, že jsme se dohodli s Martinem Špinarem na rozšíření spolupráce. Vzhledem k tomu, že jde o naše bývalého hráče a firmu, která má sídlo v Příbram, je partnerství o to cennější.“
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners