1.FK Příbram

Ruslan Mingazov účastníkem Asia Cupu 2019

Mistrovství Asie neboli Asia Cup 2019 se hraje ve Spojených arabských emirátech. S reprezentací Turkmenistánu se účastní i záložník Ruslan Mingazov.

Ruslan Mingazov, který na podzim odehrál v Příbrami osm ligových zápasů a vstřelil jednu branku Karviné, bude v nejbližších dnech reprezentovat svoji zemi Turkmenistán na Asia Cupu 2019. Turnaj, který je šampionátem asijské fotbalové federace AFC se hraje ve Spojených arabských emirátech.

Reprezentaci Turkmenistánu čekají v základní skupině postupně Japonsko (9.1.), Uzbekistán (13.1.) a Omán (17.1.). Pro sedmadvacetiletého záložníka může být start na tomto turnaji zajímavý i proto, že zemi se zelenočervenými barvami reprezentoval před patnácti lety i jeho otec.

Ruslanovi a jeho týmu držíme na dálku palce.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.