S fotbalem jsem začínal ve čtyřech letech

Filip Hňup je brankář, který chytá za náš mladší B dorost a zde si s ním můžete přečíst rozhovor.
(otazka)Filipe, v kolika letech a kde jsi začínal s fotbalem?(/otazka) (odpoved)Ve čtyřech letech v Mas Sezimovo Ústí (Tábor)(/odpoved) (otazka)Chtěl jsi už odmalička být brankářem?(/otazka) (odpoved)Ano, ale byl jsem vždy se staršími. Tím pádem jsem byl nejmenší a trenér mě do brány nikdy nechtěl pustit. Až jednou, když onemocněl náš brankář, tak jsem si vynutil post brankáře a dařilo se mi. Už jsem mezi třemi tyčemi zůstal.(/odpoved) (otazka)Ty chytáš za mladší B dorost, jak jsi spokojený s aktuální sezónou?(/otazka) (odpoved)Velice si vážím toho, že mohu chytat za mladší dorost B, přestože věkem patřím do kategorie starších žáků. Tato sezóna je pro mne přínosem tím, že mohu chytat proti o dva roky starším hráčům.(/odpoved) (otazka)V čem vidíš své přednosti a co bys měl naopak zlepšit?(/otazka) (odpoved)Tato otázka je pro trenéra brankařů Tomáše Bystřického a trenéra ročníku U-16 Antonína Baráka. Můj osobní názor je, že je vždy co zlepšovat a neustále na sobě pracovat.(/odpoved) (otazka)S kým si v týmu nejvíce rozumíš?(/otazka) (odpoved)Na tuto otázku je těžké odpovědět vzhledem k tomu, že denně dojíždím z Tábora, kde chodím i do školy. Nejsem v kontaktu se spoluhráči. Jen po dobu tréninku.(/odpoved) (otazka)Jaký je tvůj fotbalový vzor?(/otazka) (odpoved)Žádný vyložený vzor nemám, snažím se čerpat ty nejlepší přednosti světových brankářů.(/odpoved) (otazka)Chodíš se dívat na zápasy A týmu v Gambrinus lize?(/otazka) (odpoved)Když je časová příležitost, tak se přijdu podívat a povzbudit náš A tým. Vždy sleduji on-line přenos na našem webu.(/odpoved) (otazka)Jaké máš plány do budoucnosti?(/otazka) (odpoved)Přestože nemám žádný osobní vzor, chtěl bych jít rychlými kroky Petra Čecha, Ikera Casillase nebo Buffona. Je to pro mne velká výzva.(/odpoved) (otazka)Jaké je tvůj dosavadní největší úspěch spojený s fotbalem?(/otazka) (odpoved)Za velký kolektivní úspěch považuji první místo na Kouba capu. Jednoznačně dosavadním osobním úspěchem je pozvání a účast do širšího reprezentačního výběru U-16, i přesto že jsem o rok mladší.(/odpoved)
sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School