1.FK Příbram

S ligovým mužstvem se připravuje Martin Fillo, s juniorkou Selmir Mahmutovič

Do tréninku mužstva, které se připravuje na Synot ligu, se zapojil plzeňský fotbalista Martin Fillo. Tento záložník naposledy působil v anglickém klubu Brentford.
„Měl jsem jednání v Plzni a domluvili jsme se, že s námi začne trénovat Martin Fillo. Jednání stále probíhají, a pokud vše vyjde, tak by to mělo být tento týden uzavřené a hráč by přišel na půlroční hostování. Věřím, že Martin Fillo pomůže zkvalitnit naší zálohu, a že jeho příchod pomůže také k větší fotbalovosti mužstva,“ řekl k příchodu plzeňského fotbalisty prezident klubu Jaroslav Starka. Další možnou posilou klubu je Selmir Mahmutovič, bratr Aidina Mahmutoviče z Teplic. Selmirovi je 21 let a v juniorském týmu je na zkoušce. „Hráč se bude připravovat s juniorským mužstvem pod vedením trenéra Janoty, záleží na něm, zda přesvědčí trenéry a nás, aby si v klubu vybojoval kontrakt,“ okomentoval příchod bosenského fotbalisty generální ředitel klubu Petr Větrovský. K příchodu Selmira Mahmutoviče se vyjádřil také místopředseda správní rady naší akademie André Kruf: „Mým úkolem ve správní radě akademie je komunikovat se zahraničními agenty. Prvním hráčem, který přijde na testy je bratr slavného Aidina Mahmutoviče. Přál bych si, aby napodobil úspěchy bratra.“
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.