S ligovým mužstvem se připravuje Martin Fillo, s juniorkou Selmir Mahmutovič

Do tréninku mužstva, které se připravuje na Synot ligu, se zapojil plzeňský fotbalista Martin Fillo. Tento záložník naposledy působil v anglickém klubu Brentford.
„Měl jsem jednání v Plzni a domluvili jsme se, že s námi začne trénovat Martin Fillo. Jednání stále probíhají, a pokud vše vyjde, tak by to mělo být tento týden uzavřené a hráč by přišel na půlroční hostování. Věřím, že Martin Fillo pomůže zkvalitnit naší zálohu, a že jeho příchod pomůže také k větší fotbalovosti mužstva,“ řekl k příchodu plzeňského fotbalisty prezident klubu Jaroslav Starka. Další možnou posilou klubu je Selmir Mahmutovič, bratr Aidina Mahmutoviče z Teplic. Selmirovi je 21 let a v juniorském týmu je na zkoušce. „Hráč se bude připravovat s juniorským mužstvem pod vedením trenéra Janoty, záleží na něm, zda přesvědčí trenéry a nás, aby si v klubu vybojoval kontrakt,“ okomentoval příchod bosenského fotbalisty generální ředitel klubu Petr Větrovský. K příchodu Selmira Mahmutoviče se vyjádřil také místopředseda správní rady naší akademie André Kruf: „Mým úkolem ve správní radě akademie je komunikovat se zahraničními agenty. Prvním hráčem, který přijde na testy je bratr slavného Aidina Mahmutoviče. Přál bych si, aby napodobil úspěchy bratra.“