S mužstvem trénuje Pavel Fořt a Lukáš Bodeček

Trenér Pavel Tobiáš přivítal na tréninku dva hráče, kteří jsou v klubu na zkoušce.
Pavel Fořt je plzeňský odchovanec, který v české lize nastoupil již do sta zápasů a dal 26 gólů. Naposledy působil tento útočník ve slovenském Slovanu Bratislava. Má za sebou také několik zahraničních angažmá, například v německém Bielefeldu či Dráždanech, ve francouzském Tolouse, nebo v belgickém FC Brusel. „S mužstvem nyní trénuje Pavel Fořt, kterého všichni znají, je to gólový útočník, uvidíme, jak se mu bude na tréninku dařit. Druhým hráčem, který je v týmu na zkoušce je Lukáš Bodeček, který odehrál spoustu zápasů za Žižkov ve druhé lize. Hráči mají šanci ukázat, že do kádru patří, nyní to je na trenérovi Tobiášovi, aby rozhodl, zda všichni hráči, co jsou v klubu na zkoušce, mohou být pro klub posilami,“ vyjádřil se k hráčům prezident klubu Jaroslav Starka. Lukáš Bodeček od roku 2010 působí v druholigovém klubu Viktorie Žižkov. V české lize zatím nenastoupil ve své kariéře. „Pavel Fořt a Lukáš Bodeček jsou další hráči, kteří jsou v klubu na zkoušce a bojují o to, aby se prosadili do týmu. Již na startu přípravy jsme říkali, že chceme útočníka, proto je tu Pavel Fořt, který má spoustu zkušeností ze zahraničních angažmá. Zítra by měl do týmu přijít ještě jeden útočník, který naposledy působil ve Francii,“ okomentoval situaci v týmu generální ředitel Petr Větrovský. Již zítra odehrají fotbalisté A mužstva první utkání v rámci zimní přípravy a to s třetiligovým Pískem, utkání začíná v 11 hodin a hraje se na hřišti soupeře.