Šancí jsme měli na dva zápasy

Hrotový útočník Tomáš Majtán se proti Boleslavi rval v útoku statečně, ale z několika šancí gól vstřelit nedokázal. Po zápase nám sdělil své dojmy.
(otazka)Tomáši, dnešní zápas byl velmi smolný, protože jsme v zápase určitě nebyli horším týmem, co chybělo?(/otazka) (odpoved)Šancí jsme měli na dva zápasy a nedáme ani gól, takže co k tomu říct...Nedokážu přesně určit co chybělo, možná trochu štěstí, možná více klidu v zakončení. Boleslav trefila skvělý přímák a stačilo jí to na tři body.(/odpoved) (otazka)Měl jsi na hlavě parádní centr, který stačilo jen doklepnout do sítě. Co se tam stalo, že tato šance neskončila gólem?(/otazka) (odpoved)Ten centr byl naprosto ideální a je moje velká chyba, že jsem nedokázal vstřelit branku. V poslední chvíli jsem špatně sklonil hlavu a netrefil to ideálně. Takové šance musím dávat.(/odpoved) (otazka)Tým prošel velkou proměnou a dá se říci, že se tvoří za pochodu, je podle Tebe vidět, že se souhra zlepšuje?(/otazka) (odpoved)Letní příprava byla poměrně krátká, takže si všechno ještě úplně nesedlo, ale já věřím, že jdeme zápas od zápasu nahoru začneme sbírat co nejrychleji body, musíme bodovat v příštím utkání s Plzní.(/odpoved)
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School