1.FK Příbram

Sběratelské kartičky FORTUNA:LIGA 2020/21

Ve spolupráci se slovenským výrobcem sportovních sběratelských kartiček SportZoo jde do prodeje kolekce fotbalových kartiček FORTUNA:LIGA 2020/21.

Sběratelství hokejových či fotbalových kartiček má v České republice dalekosáhlou historii. Jsme proto velmi rádi, že máme tu čest po dvaceti letech opět vrátit na český trh fotbalové kartičky domácí nejvyšší soutěže.

Kolekce sběratelských fotbalových kartiček FORTUNA:LIGA 2020/21 vyšla v lednu 2021. V prodeji je ve třech variantách boxů retail (24 balíčků po 6 kartiček), hobby (10 balíčků po 10 kartiček) a exclusive (35 kartiček).

Sběratelské karty je možné zakoupit také online na stránkách výrobce www.sportzoo.cz, v trafikách sítě Mediaprint & Kapa a ve vybraných klubových fanshopech. Seznam všech kamenných prodejen a dalších prodejních míst najdete zde.

Dost už bylo slov, představujeme první velkou kolekci v celé své kráse:

Základní set (216 karet)

V první kolekci českých ligových fotbalových kartiček po více než 20 letech zastupuje každý z 18 týmů FORTUNA:LIGY 12 vybraných hráčů. Na kartičkách se vyjímají krásné fotky na celý formát doplněné jemnou ražbou. Set vychází také v paralelní verzi Limited Edition Gold x/99 a Black x/19.

Bright Future (9 karet)

Mladí hráči FORTUNA:LIGY, jejichž čeká zářivá budoucnost. Nebo ne? Nyní patří mezi nejlepší hráče do 21 let a vše mají ve svých rukou. Set vychází také v paralelní metalické verzi x/199 a zlaté verzi s podpisem x/99.

Foreign Forces (27 karet)

Aby se zahraniční hráči prosadili a naplno uchytili v klubu, musí být minimálně o třídu lepší od konkurence domácích hráčů. V širokém setu najdete až 27 hráčů reprezentujících cizí zástavu, která se třpytí na pozadí kartičky.

Klub Legend (9 karet)

Do elitního klubu FORTUNA:LIGY vstupují hráči, kteří dosáhli v české nejvyšší soutěži metu 300 odehraných zápasů a stávají se z nich skutečné legendy. V první části setu na pokračování představíme 9 z nich. Set vychází také v paralelní metalické verzi x/199 a zlaté verzi s podpisem x/99.

Signed Stars (54 karet)

Limitované kartičky s autentickým podpisem hvězd FORTUNA:LIGY nesmí chybět ve vaší sbírce! Podaří se vám vysbírat všech 54 kartiček? Aby to nebylo tak jednoduché, jsou rozděleny do 3 levelů s různou limitací – x/99 (9 hráčů), x/149 (18 hráčů) a x/199 (27 hráčů).

Game Jersey (27 karet)

Hrubé kartičky obsahují autentický kousek hraného dresu hráče. Dávají vám tak jedinečnou možnost dotknout se dresu, který jen nedávno oblékal váš oblíbený hráč v ligovém zápase. Všechny kartičky jsou limitovány x/99.

Unique Mark (27 karet)

Chloubou a největším hitem kolekce jsou bezpochyby tato nízko limitované hrubé kartičky s unikátním kouskem z hraného dresu. Ve velkém výseku můžete najít celé písmeno z jmenovky a pokusit se poskládat celé jméno nebo opět spojit rozdělené části loga klubu, ligy či výrobce. Čeká na vás také několik exkluzivních 1of1 kartiček.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.