Sběratelské kartičky FORTUNA:LIGA 2020/21

Ve spolupráci se slovenským výrobcem sportovních sběratelských kartiček SportZoo jde do prodeje kolekce fotbalových kartiček FORTUNA:LIGA 2020/21.

Sběratelství hokejových či fotbalových kartiček má v České republice dalekosáhlou historii. Jsme proto velmi rádi, že máme tu čest po dvaceti letech opět vrátit na český trh fotbalové kartičky domácí nejvyšší soutěže.

Kolekce sběratelských fotbalových kartiček FORTUNA:LIGA 2020/21 vyšla v lednu 2021. V prodeji je ve třech variantách boxů retail (24 balíčků po 6 kartiček), hobby (10 balíčků po 10 kartiček) a exclusive (35 kartiček).

Sběratelské karty je možné zakoupit také online na stránkách výrobce www.sportzoo.cz, v trafikách sítě Mediaprint & Kapa a ve vybraných klubových fanshopech. Seznam všech kamenných prodejen a dalších prodejních míst najdete zde.

Dost už bylo slov, představujeme první velkou kolekci v celé své kráse:

Základní set (216 karet)

V první kolekci českých ligových fotbalových kartiček po více než 20 letech zastupuje každý z 18 týmů FORTUNA:LIGY 12 vybraných hráčů. Na kartičkách se vyjímají krásné fotky na celý formát doplněné jemnou ražbou. Set vychází také v paralelní verzi Limited Edition Gold x/99 a Black x/19.

Bright Future (9 karet)

Mladí hráči FORTUNA:LIGY, jejichž čeká zářivá budoucnost. Nebo ne? Nyní patří mezi nejlepší hráče do 21 let a vše mají ve svých rukou. Set vychází také v paralelní metalické verzi x/199 a zlaté verzi s podpisem x/99.

Foreign Forces (27 karet)

Aby se zahraniční hráči prosadili a naplno uchytili v klubu, musí být minimálně o třídu lepší od konkurence domácích hráčů. V širokém setu najdete až 27 hráčů reprezentujících cizí zástavu, která se třpytí na pozadí kartičky.

Klub Legend (9 karet)

Do elitního klubu FORTUNA:LIGY vstupují hráči, kteří dosáhli v české nejvyšší soutěži metu 300 odehraných zápasů a stávají se z nich skutečné legendy. V první části setu na pokračování představíme 9 z nich. Set vychází také v paralelní metalické verzi x/199 a zlaté verzi s podpisem x/99.

Signed Stars (54 karet)

Limitované kartičky s autentickým podpisem hvězd FORTUNA:LIGY nesmí chybět ve vaší sbírce! Podaří se vám vysbírat všech 54 kartiček? Aby to nebylo tak jednoduché, jsou rozděleny do 3 levelů s různou limitací – x/99 (9 hráčů), x/149 (18 hráčů) a x/199 (27 hráčů).

Game Jersey (27 karet)

Hrubé kartičky obsahují autentický kousek hraného dresu hráče. Dávají vám tak jedinečnou možnost dotknout se dresu, který jen nedávno oblékal váš oblíbený hráč v ligovém zápase. Všechny kartičky jsou limitovány x/99.

Unique Mark (27 karet)

Chloubou a největším hitem kolekce jsou bezpochyby tato nízko limitované hrubé kartičky s unikátním kouskem z hraného dresu. Ve velkém výseku můžete najít celé písmeno z jmenovky a pokusit se poskládat celé jméno nebo opět spojit rozdělené části loga klubu, ligy či výrobce. Čeká na vás také několik exkluzivních 1of1 kartiček.

Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.