Sběratelské karty novinkou v e-shopu

Do nabídky klubových suvenýrů byla přidána také nová kapitánská vlajka.

Fanoušci a sběratelé si ode dneška mohou z e-shopu 1.FK Příbram objednat limitovanou sadu vlastnoručně podepsaných karet všech hráčů a trenéra Valachoviče. Kompletní balíček lze zakoupit za 299 korun.

V nabídce je pouze 50ks kompletních setů, dotisk není plánován!

Druhou novinkou je kapitánská vlajka s novým designem, na jehož podkladu je silueta příbramského stadionu.

Kapitánská vlajka je v nabídce za 149 korun.

sobota 5.3.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 17. kolo
FK Viktoria Žižkov
20. 11. 2021
Jaroslav Tregler: Za náznaky šancí zasloužená remíza
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.