1.FK Příbram

Se Spartou nastoupíme se speciálními dresy

Dresy všech hráčů Příbrami, jenž zasáhnou do duelu s pražskou Spartou, půjdou do dobročinné aukce.

S nápisem "DĚKUJEME", českou státní vlajkou a trikolórou na zadní straně dresu zítra nastoupí k televiznímu utkání fotbalisté 1.FK Příbram. Cílem této akce je oslavit výročí třiceti let od sametové revoluce.

"Každoročně ke konci roku přicházíme s dobročinnými projekty, jejichž výtěžek věnujeme lidem, kterým by podle nás peníze pomohly. Předloni jsme to bylo dětské oddělení Oblastní nemocnice Příbram, loni pak oddělení následné péče stejné nemocnice. Letos budeme v aukci nabízet dresy našich fotbalistů ze zápasu se Spartou, jedná se o limitovanou edici trikotů se symboly našeho státu, čímž chceme poděkovat všem těm, kteří se zasloužili o svobodu naší země a díky kterým můžeme i my dělat to, co chceme a máme rádi," okomentoval následující dny statutární ředitel 1.FK Příbram Jan Starka.

Na dresy bude možné přihazovat nabídky od neděle 1. prosince ve 12:00, konec aukce je pak stanoven na 10. prosince v 20:00.

Jak budou dresy vypadat? To se dozvíte již na sobotním duelu, který na stadionu Na Litavce startuje v 17 hodin.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.