Setkání fanoušků s vedením klubu a kapitánem Fantišem

Začala jarní část ligy, a tak organizujeme setkání mezi klubem a příznivci.

Kvalita fandění, občerstvení, nabídka zájezdů a fanshopů? Nové webové stránky, spolupráce mezi klubem a fanoušky? Všichni spjatí s 1.FK Příbram mají stejný cíl. Témata k diskuzi jsou různá a na všechna vyjde čas.

V úterý 12. března se v tiskové místnosti Stadionu Na Litavce uskuteční v 18 hodin setkání statutárního ředitele Jana Starky, marketingového manažera Tomáše Větrovského a kapitána týmu Antonína Fantiše s přiznivci příbramského klubu.

Kapacita je neomezená, přijít může kdokoliv. Všichni jsou zváni. :)

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners