Šimek a Kříž ukončili hostování v Příbrami

Příbramský kádr opustili dva fotbalisté, jenž byli v týmu na hostování.

Střední obránce David Šimek měl především důvěru v sestavě pod vedením trenéra Nádvorníka, když odehrál 20 utkání v nedávno skončené Fortuna:Lize. Později již pravidelně nenastupoval a po vypršení hostování již nebude v Příbrami pokračovat.

Do deseti zápasů zasáhl Dominik Kříž, kterému také vypršelo hostování a vrací se do svého mateřského klubu - Zbrojovky Brno.

Oběma hráčům děkujeme za služby pro 1.FK Příbram a přejeme jen to nejlepší do dalších angažmá!

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.