Simon Deli přichází na půlroční hostování

Fotbalista pražské Sparty, který minulou sezonu odehrál v dresu Českých Budějovic ve Fotbalové národní lize, bude oblékat dres s číslem 19. „O hostování Simona Deliho jsme stáli už před půl rokem, ale to nakonec nedopadlo. Viděli jsme ho hrát v Českých Budějovicích a líbil se nám. Jsme rádi, že se nám podařilo jeho příchod dotáhnout, chtěl bych poděkovat Spartě za vstřícnost. Je to pro nás zkvalitnění kádru a naší obranné hry, jsme rádi, že tu Simon Deli je,“ řekl k nové posile prezident klubu Jaroslav Starka. Fotbalista z Pobřeží Slonoviny dříve působil také v B týmu pražské Sparty. „Simon Deli je kvalitní hráč a věříme, že přinese kvalitu,“ okomentoval příchod fotbalisty ze Sparty generální ředitel klubu Petr Větrovský. K příchodu obránce, kterému je teprve dvacet dva let, se vyjádřil také trenér Pavel Tobiáš: „Přišel k nám kvalitní stoper, je to levonohý, vysoký, konstruktivní fotbalista. Myslím si, že se brzy zapracuje do týmu, a pomůže nám v náročných bojích o záchranu. Kvalitu určitě má.“
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.