1.FK Příbram

Simon Deli přichází na půlroční hostování

Fotbalista pražské Sparty, který minulou sezonu odehrál v dresu Českých Budějovic ve Fotbalové národní lize, bude oblékat dres s číslem 19.
Fotbalista pražské Sparty, který minulou sezonu odehrál v dresu Českých Budějovic ve Fotbalové národní lize, bude oblékat dres s číslem 19. „O hostování Simona Deliho jsme stáli už před půl rokem, ale to nakonec nedopadlo. Viděli jsme ho hrát v Českých Budějovicích a líbil se nám. Jsme rádi, že se nám podařilo jeho příchod dotáhnout, chtěl bych poděkovat Spartě za vstřícnost. Je to pro nás zkvalitnění kádru a naší obranné hry, jsme rádi, že tu Simon Deli je,“ řekl k nové posile prezident klubu Jaroslav Starka. Fotbalista z Pobřeží Slonoviny dříve působil také v B týmu pražské Sparty. „Simon Deli je kvalitní hráč a věříme, že přinese kvalitu,“ okomentoval příchod fotbalisty ze Sparty generální ředitel klubu Petr Větrovský. K příchodu obránce, kterému je teprve dvacet dva let, se vyjádřil také trenér Pavel Tobiáš: „Přišel k nám kvalitní stoper, je to levonohý, vysoký, konstruktivní fotbalista. Myslím si, že se brzy zapracuje do týmu, a pomůže nám v náročných bojích o záchranu. Kvalitu určitě má.“
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.