Sobotní dopoledne ve znamení duelu s Chrudimí

Po domácí remíze 1:1 s Táborskem nás čeká další těžký zápas, svěřenci Romana Bednáře jedou na půdu páté Chrudimi.

O SOUPEŘI

Chrudim bezesporu patří v letošní sezóně k příjemnému překvapení. Hráči trenéra Radka Kronďáka, který v Příbrami působil jako asistent Romana Nádvorníka jsou v této sezóně velmi produktivní. Dokázali nastřílet 39 branek. Na podzim v Chrudimi řádil David Huf a během podzimu nasázel jako Jakub Řezníček 12 branek. Na jaře ale v Chrudimi už nepůsobí. Povedené podzimní části si všimli Klokani a odešel do Bohemians. Na jaře zažívá povedenou formu Daniel Langhamer, který u Litavky působil na podzim 2021 a jaře 2023. V klubu působí ještě Roman Pavlík a Stefan Vilotič. Poslední utkání hrála Chrudim na půdě Viktorie Žižkov a prohrála 1:3.

NÁŠ TÝM

Proti Táborsku dokázal prolomit střelecké trápení na domácí trávě. Trefil se Ondřej Novotný a poprvé se na Litavce bodovalo. Trenéři tak po zápasu s třetím týmem musí hráče důkladně připravit na těžký zápas v Chrudimi. Z našeho kádru působil v týmu soupeře obránce Daniel Fišl a útočník David Surmaj.

H2H

Chrudim jsme naposledy dokázali na našem stadionu porazit výsledkem 2:1 trefami Vinnyho Loica Nkwingy a Emmanuela Aniha. Potkáváme se od sezóny 21/22. Chrudim vyhrála jednou jako my a tři zápasy skončily nerozhodně. Poslední zápas v Chrudimi se hrál v srpnu 2022 a Chrudim vyhrála s přehledem 3:0. Byla to jediná prohra pro náš tým ve druhé lize během podzimní části.

INFORMACE K ZÁPASU

Sobotní zápas začne dopoledne v 10:15. Utkání lze sledovat díky webu Sporttotal.cz. Partnerem našeho týmu je sázková společnost Tipsport.