Sobotní zápas nadstavby s Teplicemi odložen na neurčito

Ligová fotbalová asociace obdržela informaci, že v klubu MFK Karviná se potvrdilo několik pozitivních nálezů na přítomnost viru SARS-CoV-2.

LFA na svém webu uvádí: "Vzhledem k dalšímu postupu probíhajícího hygienického šetření byla proto na neurčito odložena všechna tři utkání skupiny o záchranu, která bylo naplánována na tuto sobotu. Nebude se hrát nejen ve Zlíně, kam měla přijet právě Karviná, ale z důvodu zachování regulérnosti soutěže jsou na neurčito odloženy také zápasy Opava – Olomouc i Příbram – Teplice. Zbývající duely o nadcházejícím víkendu ohroženy nejsou a zápasy skupiny o titul stejně jako první finále skupiny o Evropu se uskuteční ve svých stanovených termínech."

Pro příbramské fanoušky to znamená, že mají volný víkend. Původně plánované utkání s výkopem od 17 hodin se nekoná a nový termín není zatím určen.

Vedení LFA bude v součinnosti s karvinským klubem hledat řešení kompletního dohrání soutěžního ročníku, což i nadále zůstává hlavním cílem vedení soutěže. O dalších krocích bude LFA i klub informovat až ve chvíli, kdy bude znám další výsledek šetření příslušné hygienické stanice.

Pro Příbram z toho vyplývá i to, že dokud se nevyřeší situace v Karviné, budeme na další kroky v této záležitosti čekat.