Špatně jsem se zorientoval

Záložník Petr Trapp povídal krátce po zápase o své příležitosti i dalších momentech zápasu.
(otazka)Petře, zápas o šest bodů skončil opět prohrou, i když šancí jsme v zápase měli hodně...(/otazka) (odpoved)Je to furt dokola, já už nevím jak z toho ven. Moc jsme chtěli vyhrát, přeskočit Jihlavu a odpoutat se ode dna. Samozřejmě si musíme přiznat, že i soupeř měl nějaké šance, ale pokud bychom ty naše proměnili mohli jsme hrát jinou hru. Já sám jsem měl velikou šanci.(/odpoved) (otazka)S čím jste šli do toho dnešního zápasu?(/otazka) (odpoved)Chtěli jsme především navázat na druhou půli s Teplicemi, bojovat a rvát se. Měli jsme určité dobré pasáže, ale zápas jako celek se nám prostě nepovedl a chyběla nám fotbalovost.(/odpoved) (otazka)Co podle tebe v tuhle chvíli víc chybí týmu fotbalovost nebo více bojovnosti?(/otazka) (odpoved)Bojovnost nám nechybí, ale směrem dopředu je to od nás křeč. Všichni chceme bojovat a jít tomu štěstí naproti, ale fotbal se hraje na góly a ty mi bohužel nedáváme.(/odpoved) (otazka)Petře, zmínil jsi, že Ty sám ses dostal do obrovské šance, co chybělo k tomu, aby ta hlavička zapadla do sítě?(/otazka) (odpoved)Špatně jsem se zorientoval, byl jsem hodně na přední tyči a stačilo to jen líznout. Takové šance musíme dávat.(/odpoved)
26. 04. 2024
Felix Čejka: Máme plán, který chceme do zápasu přenést