Spekulace nevnímáme

Jediným střelcem v utkání s Ostravou byl obránce Jiří Krejčí.
(otazka)Jirko, když opomenu poslední minutu zápasu, co říct k tomu průběhu? Určitě jste chtěli vyvrátit spekulace médií a po dvou prohrách zvítězit.(/otazka) (odpoved)My na ty spekulace vůbec nekoukáme a nevnímáme je. Musím uznat, že dnešní zápas byl vyrovnaný a slušela by mu remíza. V prvním poločase byla lepší Ostrava ve druhém my. Měli jsme několik slibných příležitostí a ten gól jsme měli dát dřív, ale chybí nám větší důraz v koncovce a znovu jsme dostali gól ze standardky, což se nesmí stávat, protože dostáváme zbytečné góly.(/odpoved) (otazka)Těmito třemi zápasy se trošku pokazil dojem z jinak skvělé sezóny, což už říkal i trenér Vavruška, ale určitě ještě v těch dvou zápasech bude chtít bojovat a ukázat vaši sílu…(/otazka) (odpoved)Ten dojem se určitě v tuhle chvíli pokazil, ale pokud bychom zvládli ty poslední dva zápasy, tak se to znovu napraví a diváci budou spokojení.(/odpoved) (otazka)Vnímáte i tu skutečnost, že diváci kteří dorazí na stadión více fandí a méně nadávají, jak tomu bylo dříve běžně?(/otazka) (odpoved)Samozřejmě to vnímáme, protože hrajeme fotbal, který je atraktivní a útočný, což se jim určitě líbí a oni se nenudí, nehrajeme žádnou nakopávanou, ale kombinační fotbal, což diváci musejí ocenit a my jsme za tu podporu rádi.(/odpoved) (otazka)Ještě bych se zeptal na Tvůj soukromý tip, jak dopadne boj o titul a naopak o sestup?(/otazka) (odpoved)Myslím, že Ostrava u nás udělala velký krok k záchraně, protože pochybuju, že Bohemka vyhraje na Spartě a titul bych nejvíce přál Plzni protože si myslím, že má nejvyrovnanější kádr a hrála dobré zápasy v Evropě.(/odpoved)
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School