Společnost RH SERVIS PŘÍBRAM i nadále partnerem 1.FK Příbram

Jednatel Roman Horký spojil svou firmu s naším klubem na další sezonu.

Čím se RH SERVIS PŘÍBRAM zabývá?

Nabízí široký sortiment stavebního zboží pro stavební firmy i běžné zákazníky. Díky on-line katalogu nakoupíte vše, co právě potřebujete, pohodlně od svého pracovního stolu a hlavně na jednom místě! On-line katalog zboží společnosti RH SERVIS Příbram nabízí široký sortiment stavebního materiálu a zboží – není proto problém koupit palubky, KVH hranoly, OSB desky, dlažby, spárovky, lepidla nebo třeba brikety na jednom místě.

Firma RH SERVIS PŘÍBRAM získala 1. místo v soutěži "Nejlepší firma okresu Příbram" za rok 2006 v kategorii do 50-ti zaměstnanců.

“Jsem rád, že naše spolupráce bude pokračovat i v následující sezoně. Potřebovali bychom více takových lidí, jakým je pan Horký, který sportem žije a také ho finančně podporuje,” pronesl Tomáš Větrovský marketingový manažer.

sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body