1.FK Příbram

Společnost RH SERVIS PŘÍBRAM i nadále partnerem 1.FK Příbram

Jednatel Roman Horký spojil svou firmu s naším klubem na další sezonu.

Čím se RH SERVIS PŘÍBRAM zabývá?

Nabízí široký sortiment stavebního zboží pro stavební firmy i běžné zákazníky. Díky on-line katalogu nakoupíte vše, co právě potřebujete, pohodlně od svého pracovního stolu a hlavně na jednom místě! On-line katalog zboží společnosti RH SERVIS Příbram nabízí široký sortiment stavebního materiálu a zboží – není proto problém koupit palubky, KVH hranoly, OSB desky, dlažby, spárovky, lepidla nebo třeba brikety na jednom místě.

Firma RH SERVIS PŘÍBRAM získala 1. místo v soutěži "Nejlepší firma okresu Příbram" za rok 2006 v kategorii do 50-ti zaměstnanců.

“Jsem rád, že naše spolupráce bude pokračovat i v následující sezoně. Potřebovali bychom více takových lidí, jakým je pan Horký, který sportem žije a také ho finančně podporuje,” pronesl Tomáš Větrovský marketingový manažer.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.