Sportovní den pro školáky

Náš klub se v úterý prezentoval na Sportovním dnu pro školáky. Za dětmi přišli i hráči A-týmu.

Sportovní den pro školáky je akce, kterou zastřešuje město Příbram společně s Českou unií sportu a nadací Tipsport, sportuj s námi. Za účasti příbramských sportovních klubů sportují všechny děti příbramských třetích tříd v dostupných sportech, které naše město nabízí.

Svůj prostor jsme obsadili i my a pod vedením trenéra přípravek U10 Matěje Habarta celý den děti zkoušely fotbalové dovednosti. Někteří téměř poprvé, jiní ukazovali, že fotbal umí a kopou za náš oddíl v přípravkách nebo i v okolních fotbalových klubech. Velkou chuť ke sportu ukázalo také mnoho dětí z Ukrajiny, které jsou rozesety po příbramských školách. K fotbalu se hlásilo i mnoho holčiček a jen potvrzovaly trend posledních let, kdy fotbal děvčata baví a zajímá.

Náš tým pak během dne doplnili i fotbalisté A-týmu Tomáš Wágner i Martin Melichar s Emmanuelem Antwim. Ti byli zejména pro "fotbalisty" velkým lákadlem a tak si často vyzkoušeli zejména střelecký trénink s profi gólmanem.

Holky i kluky, kteří nikde nesportují, projevili zájem nebo ukázali zajímavý talent, jsme pozvali k nám do klubu na fotbalový nábor.
Ten se bude konat v pondělí 25. září od 17 hodin v areálu FK Příbram - Stadionu Na Litavce

pátek 3.5.2024
FC Zbrojovka Brno