FK PŘÍBRAM

Sportovní den pro školáky

Náš klub se v úterý prezentoval na Sportovním dnu pro školáky. Za dětmi přišli i hráči A-týmu.

Sportovní den pro školáky je akce, kterou zastřešuje město Příbram společně s Českou unií sportu a nadací Tipsport, sportuj s námi. Za účasti příbramských sportovních klubů sportují všechny děti příbramských třetích tříd v dostupných sportech, které naše město nabízí. 

Svůj prostor jsme obsadili i my a pod vedením trenéra přípravek U10 Matěje Habarta celý den děti zkoušely fotbalové dovednosti. Někteří téměř poprvé, jiní ukazovali, že fotbal umí a kopou za náš oddíl v přípravkách nebo i v okolních fotbalových klubech. Velkou chuť ke sportu ukázalo také mnoho dětí z Ukrajiny, které jsou rozesety po příbramských školách. K fotbalu se hlásilo i mnoho holčiček a jen potvrzovaly trend posledních let, kdy fotbal děvčata baví a zajímá.

Náš tým pak během dne doplnili i fotbalisté A-týmu Tomáš Wágner i Martin Melichar s Emmanuelem Antwim. Ti byli zejména pro "fotbalisty" velkým lákadlem a tak si často vyzkoušeli zejména střelecký trénink s profi gólmanem.

Holky i kluky, kteří nikde nesportují, projevili zájem nebo ukázali zajímavý talent, jsme pozvali k nám do klubu na fotbalový nábor.
Ten se bude konat v pondělí 25. září od 17 hodin v areálu FK Příbram - Stadionu Na Litavce

Fotogalerie
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.