1.FK Příbram

Sportovní den se vydařil!

​Ve středu 22. září se areálem stadionu Na Litavce rozléhal dětský smích, 1.FK Příbram připravil pro děti celodenní program.

Dopoledne patřilo především dětem z mateřských školek, které si zkusily různé sportovní disciplíny. Zároveň trenéři akademie vybírali nadané děti do svých týmů. Po obědě se postupně přidávali další návštěvníci, kteří měli navíc možnost osobně se setkat s Tomášem Pilíkem, Stefanem Vilotičem a Jiřím Mezerou. Hráči prvního mužstva se ochotně s dětmi fotili a rozdávali autogramy. 

Hlavním partnerem sportovního dne byla voda z Faerských ostrovů Kirvi, která je zároveň hlavním partnerem celého klubu. Děkujeme za podporu!

Příští zápas
sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
14:30h
1.FK Příbram
FK FOTBAL Třinec
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
26. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.