1.FK Příbram

Sportovní den u Litavky

Chceš hrát fotbal za Příbram? Nebo si jen užít sportovní den? Tak přijď ve středu 22. září!

Fotbalová akademie připravila pro všechny děti spadající do přípravkových kategorií sportovní den plný zábavy. Celá akce bude probíhat na hřišti s umělým povrchem v areálu Stadionu Na Litavce od 9:00 - 17:00.

Pro návštěvníky jsou připraveny skákací hrady, nafukovací bubliny a především sportovní disciplíny spojené s fotbalem. Během dne se dostaví také hráči prvního mužstva, kteří se zúčastní autogramiády. Na celý průběh akce budou dohlížet mládežničtí trenéři, kteří zároveň budou vybírat nové hráče pro 1.FK Příbram.

Přijít mohou i děti, kteří netouží hrát fotbal, mohou si jen užít sportovní disciplíny. Co se týká náboru, budou trenéři vybírat do svých týmů především chlapce rok narození 2015 a 2016. (vítány i ročníky 2014 a starší) Do dívčího týmu pak ročníky narození 2009 až 2016.

Takže ve středu 22. září se všichni uvidíme na hřišti 1.FK Příbram! :) Vstupné je zdarma.

Příští zápas
sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
14:30h
1.FK Příbram
FK FOTBAL Třinec
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
26. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.