Spouštíme nové webové stránky

Fanoušci se dočkali, slibované nové webové stránky jsou tu a datum 12. února 2019 se tak zapíše do historie jako další mezník.

Dvanáct let přinášely, nyní již minulé, stránky aktuality a zajímavá videa z našeho klubu. Za zrodem tohoto nového webu stojí především ředitel klubu Jan Starka a marketingový manažer Tomáš Větrovský, kteří si předsevzali jako priorita dalšího posunu klubu směrem k fanouškům vytvoření moderního a víceúčelového webu.

“Máme velkou radost, že můžeme představit nové webové stránky. Věřím, že to bude další posun v kominikaci k našim fanouškům a také důstojná vizitka klubu. Chceme se zlepšovat nejenom na hřišti, ale samozřejmě i v dalších oblastech,” řekl při startu nového informačního kanálu ředitel Jan Starka.

Web by měl být nyní kompletně doplněn o nejdůležitější informace k řádnému fungování zpravodajství, postupně se bude dodávat historie a také další nové rubriky.

“Poslední měsíce jsme intenzivně pracovali na dokončení nových webových stránek, které byly pro nás prioritou. K moderním marketingovým účelům byl minulý web již nedostatečný. Doufáme, že díky vyššímu počtu možností nových stránek oslovíme nejen stávající podporovatele, ale také nové fanoušky a podaří se nám zvedat počet našich příznivců,” pronesl manažer marketingu Tomáš Větrovský.

1.FK Příbram děkuje Janu Vostrému a Zdeňku Brožovi za práci na právě končícím webu a těší se na další spolupráci.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners