Spouštíme prodej permanentek v IC města Příbram v Pražské ulici

V úterý od 16 hodin spouštíme prodej permanentek. Najdete nás v Infocentru města Příbram v Pražské ulici. Budeme se těšit společně s kapitánem Tomášem Wágnerem a Hasanem Jahićem.

Cenu permanentky pro sezónu 2023/2024 jsme zachovali stále v příznivé relaci za 990 Kč.

V IC budeme přítomni od 16 hodin až do prodloužené otevírací doby do 17:30. Na prodeji se můžete vyfotit společně s příbramskými hráči Tomášem Wágnerem a Hasaname Jahićem. Přichystáme pro vás také pár překvapení!

Infocentrum města Příbram najdete v pěší zóně Pražské ulice v dolní části (nedaleko knihkupectví apod.), číslo popisné 129.

V případě, že předprodej v Pražské nestíháte, budete mít od středy možnost zakoupit permanentky několika způsoby:

• v Infocentru města Příbram budou permanentky nadále v předprodeji (dle otevírací doby IC od 9 do 17 hodin).
  • na stadiónu FK Příbram (ideálně v dopoledních hodinách)
  • před domácím utkáním FK Příbram na horní pokladně

Za spolupráci s organizací akce děkujeme IC Městu Příbram a Odboru komunikace a cestovního ruchu.

Prosíme, respektujete možnost platby pouze v hotovosti. Děkujeme