Stanislav Nohýnek: Tohle vítězství jsme potřebovali

Po úspěšném zápasu s Budějovicemi jsme vyzpovídali našeho obránce Standu Nohýnka.
(otazka)Čtvrtý domácí zápas a třetí výhra. Příbram je znovu pevnou tvrzí...(/otazka) (odpoved)Určitě. Jsme moc spokojení, že nám to vyšlo a tři body zůstaly doma. Vítězství jsme navíc potřebovali po nepovedeném zápasu proti Bohemce. I pro naší psychiku je tenhle zápas velmi důležitý.(/odpoved) (otazka)Dnešní zápas musel být těžký i v tom, že ze základní sestavy vypadlo mnoho hráčů, kteří běžně hrají...(/otazka) (odpoved)To je pravda. V týmu proběhlo pár změn. Kluci byli buď vykartovaní, nebo zranění, ale naštěstí to nebylo tak znát a myslím, že všichni odehráli velmi dobrý zápas. Nikdo nekoukal na to, že jsou Budějovice v tabulce poslední. Soustředili jsme se jen na náš výkon a zaslouženě vyhráli.(/odpoved) (otazka)Stando, ty jsi v letošní sezóně univerzál, který zápas odehraje kde je potřeba. Nejlépe se ti, ale hraje na pozici stopera, viď?(/otazka) (odpoved)Je to tak nejlépe se cítím na stoperu. Momentálně však Martin Muller i Kuba Štochl hrajou ve skvělé formě a tak je jasné, že jsou to oni, kterí nastupují v základu ve stoperské dvojici. Já jsem rád za každý odehraný zápas na jakémkoliv místě.(/odpoved) (otazka)Co jsi řekl Kubovi Štochlovi po vstřelené brance?(/otazka) (odpoved)Jen jsem mu popřál. Byla to krásná akce. Vydal se do útoku a dal důležitý první gól.(/odpoved)
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School