Startuje předprodej stolního kalendáře

Vzhledem k velké poptávce na stolní kalendář, rozhodlo se vedení klubu letos fanouškům vyhovět.

Poprvé v historii našeho klubu tak mohou příznivci získat stolní kalendář se svými oblíbenými hráči.

Najdou v něm nejen fotky fotbalistů z Fortuna:Ligy, ale také několik našich mládežnických hráčů. V kalendáři je u každého z 53 týdnů příštího roku prostor pro poznámky, a také plánovací kalendář.

Cena je stanovena na 199 korun, vzhledem k výrobě limitované edice 200 kusů, doporučuje objednat s předstihem.

Nástěnný kalendář je také ve výrobě a brzy ho představíme.

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.