Středočeské derby? Musíme zvítězit!

Fotbalisté žádají své příznivce, o co největší podporu v náročných časech.

Středočeské derby. Soupeř, kterému máme rozhodně co vracet, když jsme na podzim dostali od Mladé Boleslavi šest branek.

Hráči se nechtějí smířit s pozicí v tabulce a velí k výhře a posunu tabulkou vzhůru.

"Milý fandové a přátelé příbramského fotbalu. Víme, že jsme vám v poslední době nedávali našimi výkony, a ani výsledky žádnou radost z fotbalu. Mohu říct, že do zbytku sezony se budeme snažit vydat ze sebe maximum, abychom zachránili nejvyšší soutěž v Příbrami. Rozhodně to není tak, že bychom se nesnažili, nebo nám to bylo dokonce jedno. Jen nám to bohužel momentálně nejde. Moc bych vás chtěl tímto poprosit, abyste nás přišli v sobotu podpořit na stadion k Litavce, protože vás nyní potřebujeme více, než kdy jindy. Jsem přesvědčený, že to SPOLU zvládneme a že my na hřišti pro vás, naše fanoušky, necháme všechno! Přijďte nám fandit a pomoct získat důležité tři body. Díky Honza Rezek."

"Naši věrní fanoušci. Pojďte s námi za vítezstvím, potřebujeme nutně získat tři body. Po dlouhé pauze hrajeme doma. Těšíme se na naše publikum a jsme připraveni vydat ze sebe vše na hřišti, a pokud nám pomůžete v hledišti, společně oslavíme vítězství. Děkuji, Michal Škoda"

"Bohužel to nyní nevypadá s naší situací vesele. Všichni ale poctivě makáme, a taky všichni věříme, že to v sobotu zlomíme a vyhrajeme! Proto přijďte v sobotu ve 14:30 na stadion a podpořte nás, potřebujeme vás všechny. Moc díky, Ondřej Kočí."

24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School