Středočeské derby uvidí Vlašim

Čeká nás už 6. kolo druhé nejvyšší soutěže a v sobotu jedeme do nedaleké Vlašimi.

O SOUPEŘI

Vlašim do soutěže vstoupila remízou 1:1 na půdě Zbrojovky Brno. Během pěti zápasů dokázali jednou vyhrát a čtyřikrát remizovat, což znamená, že ještě neprohráli. Minulou sezónu celek z Vlašimi skončil na jedenácté pozici a disponoval druhým nejlepším útokem ligy. Hlavním trenérem je Martin Hyský, který ve Vlašimi působí už třetí sezónu a zkušenosti má ze zahraničí i z pražské Slavie. Soupeř je také takzvanou farmou Slavie, takže v jejím kádru můžeme nalézt mnoho hráčů z mládežnických týmů Slavie. V jeho týmu nalezneme i Lukáše Musila, který u nás před rokem hostoval a v posledním vzájemném zápase se proti nám dokázal prosadit.

NÁŠ TÝM

Po domácí porážce 1:3 s Kroměříží jsme měli šanci se celý týden připravovat na našeho středočeského rivala. V tabulce před šestým kolem nám patří 9. pozice a jsme jeden bod právě za Vlašimí. Zcela jistě budeme chtít venku uspět a nebudeme chtít opakovat výkon s Kroměříží.

H2H

Co se týče soutěžních vzájemných zápasů, tak nás čeká již desátý duel. Bilance proti Vlašimi je 5 výher Příbrami, 2 remízy a 2 výhry soupeře.

INFORMACE K ZÁPASU

Zápas začíná na stadionu v Kollárově ulici v 17 hodin. Pro tento zápas byl delegován rozhodčí Ondřej Pechanec. Pro naše fanoušky bude otevřen sektor pro hosty, takže za každou podporu v hledišti budeme rádi. Samozřejmě můžete sledovat utkání na webu Sporttotal.cz a vsadit si na nás u našeho partnera Tipsport.