Středočeský kraj ocenil za řádnou reprezentaci

Nedávné vítězství našeho kraje na Olympiádě dětí a mládeže nezůstalo bez povšimnutí.

Výběr fotbalistů Středočeského kraje zvítezil na olympiádě a byli u toho i členové 1.FK Příbram. Trenérem výběru byl Daniel Huňa, bývalý příbramský fotbalista a současný šéftrenér mládeže našeho klubu. Z hráčů pak k velkému úspěchu pomohli: Kevin Huňa, Ondřej Deml, Viktor Baier a Dominik Šustr.

“Celá cesta turnajem byla velkým zážitkem. To, že jsme dokazáli nakonec celou soutěž vyhrát, je bonus a povzbuzení do další práce,” pronesl trenér výběru Středočeskéh kraje Daniel Huňa.

V minulých dnech byl pozván celý tým do sídla Středočeského kraje, kde byli všichni oceněni za vzornou reprezentaci.