Teď hrajeme dokonce o poháry

Jiří Krejčí si připsal v utkání s Teplicemi stý ligový zápas. Dnes si s ním můžete přečíst rozhovor.
(otazka)Jirko, ty sis v utkání s Teplicemi připsal již stý start v lize, co to pro tebe znamená? Vedeš si nějak své statistiky? (/otazka) (odpoved)Abych řekl pravdu, tak kdyby mi někdo v patnácti letech řekl, že budu mít v Gambrinus lize v dvaceti šesti letech 100 ligových startů, tak bych si řekl, že je blázen. Takže to beru především jako ocenění své práce, které měla a má smysl. (/odpoved) (otazka)Jak bys shrnul své prozatímní působení v Gambrinus lize? (/otazka) (odpoved)První starty v dresu Blšan a Mostu se dají charakterizovat zejména bojem o záchranu. V dresu Jablonce to v první sezóně také vypadalo se sestupovými starostmi, ale zachránili jsme se a v následujících sezónách bojovali dokonce o titul. Konečné druhé místo je tak zatím můj největší fotbalový úspěch. Prvořadým cílem letošní sezóny v Příbrami byla také záchrana, ale ta se povedla v podstatě již po půl roce a teď hrajeme dokonce o poháry…. (/odpoved) (otazka)Jak se Jiří Krejčí změnil za tu dobu, co odehrál těch sto zápasů? (/otazka) (odpoved)Určitě se změnil moc. Od vytřeštěného kluka, který dva dny před mistrovským zápasem nervozitou nespal, až po fotbalistu který toho ve fotbale docela dost zažil a už ho hnedka něco nerozhází. Z výkonnostního hlediska je posun také markantní. Hodnotím to podle toho, že už se sám na sebe „občas“ v televizi můžu i dívat a říct si, že na tom hřišti nevypadám nijak zvlášť divně. Oproti ostatním. (/odpoved) (otazka)Co tě v letošním ročníku Gambrinus ligy zatím nejvíce překvapilo? (/otazka) (odpoved)Když pominu výkony a výsledky našeho týmu (které jsem samozřejmě očekával :-)), je to zejména ztráta obrovského bodového náskoku Sparty vůči svým pronásledovatelům. (/odpoved) (otazka)Na jaký svůj ligový zápas zatím nejvíce vzpomínáš a proč? (/otazka) (odpoved)Určitě to bude poslední ligové kolo v roce 2008. Hráli jsme na poprvé otevřeném stadionu v Edenu proti Slavii, která si měla dojít snadno k zisku titulu. Zápas byl samozřejmě vyprodán a utkání mělo fantastickou kulisu. Mě osobně se dokonce podařilo v 90. minutě vstřelit levou nohou z dálky branku a vyrovnat tak na konečných 2:2… (/odpoved) (otazka)Další utkání odehrajeme se Sigmou Olomouc, co bys sis přál s ohledem na toto utkání? (/otazka) (odpoved)Dnes je jasné, že vlivem čtvrtých žlutých karet pojedeme do Olomouce oslabeni. Nicméně my jdeme do každého zápasu stejně. Hrát ofenzivně a na vítězství. Máme dlouhou sérii bez porážky, kterou budeme chtít určitě prodloužit.(/odpoved)