Teď musíme vyhrát na Dukle

Z pozice kapitána těžce nese nepovedené období Antonín Fantiš, když na vítezství čekáme již sedm zápasů.
Antonín Fantiš: "Co my neproměníme... Já nebo Honza Rezek s Baníkem Ostrava? To byly tutovky. Tohle neproměňování šancí rozhodlo o tom, že jsme prohráli, protože po většinu zápasu jsme byli lepší. Těch šancí jsme měli hodně. Pak místo vstřelení gólů hloupě inkasujeme z rozehraného rohu. Musíme tvrdě pracovat a věřit si. Před Plzní nás všichni podceňovali a dali jsme gól, na Bohemce dva. Teď musíme vyhrát na Dukle, pak máme doma Spartu. Když už si ty šance vytvoříme, musíme je dávat. Je to nepříjemná situace. Udělali jsme sice dva body venku, ale potřebujeme doma vyhrávat. Nějak se nám to otočilo, nejprve jsme bodovali doma, venku skoro nic, jen bodík na Spartě, teď doma prohráváme a přivezeme něco ze hřišť soupeřů, ale doma to nepotvrdíme. To se musí změnit."