Tiskovka Open Air i sraz pro fanoušky

Po pátečním utkání s Chrudimí dostali příznivci možnost setkat se s trenérem i hráči. Tiskovka před diváky se konala poprvé v historii.

Babí léto, série zajímavých výsledků i dlouho chybějící setkání pro fanoušky dalo možnost vzniku jedinečné akci. Tradiční press místnost, kterou obvykle obsazují redaktoři klub, se posunula ven před kancelářskou budovu klubu. Prostor před konferenčním pódiem mohli zaplnit fanoušci. Ti to s radostí využili a vytvořili na TISKOVCE OPEN AIR velmi příjemnou atmosféru, kterou si užili společně s A-týmem.

Postupně před fanoušky tak nejprve zazpívali "Vysoký jalovec" Martin Melichar a Václav Dudl, poté zápas i ze svého pohledu rozebrali. K nim se přidal pobavený Karel Krejčí, který situaci komentoval: "Ani nemám co hodnotit, musím všem poděkovat! Takhle dlouho mě nikdo nevyvolával". Hodnocení vítězného zápasu tak šlo velmi odlehčeně a příznivci příbramských barev si tak mohli poslechnout začerstva pocity ze zápasu.

Diskuzi uzavřela nigerijsko-kamerunská dvojice Emmanuel Anih a Vinny Loic Nkwinga. I se simultánním překladem jsme si mohli vychutnat hned po utkání, ve kterém oba afričané dali branku, jejich dojmy i radosti z výhry i gólů.

Na závěr přišla řada i na novinky a věci, které povedou k dalšímu zatraktivnění utkání v nejbližší budoucnosti. O těch mluvil s fanoušky marketingový manažer Zdeněk Brož. Cílem je, aby návštěva zápasů byla pro všechny fans nejen zábavná fotbalově, ale i z pohledu nabídky jídel, pití a třeba i suvenýrů. U některých aktivit pak bude výhradně fanklub, do kterého se stále můžete přihlásit přímo u zástupců fanklubu. Doptat se na členství, které podporuje fandění Na Litavce, můžete přímo v kotli nebo na facebookových stránkách oficiálního fanklubu FK Příbram.

Záznamy ze všech rozhovorů najdete na klubovém YouTube kanále a zábavné střípky i na Instagramu.