FK VIAGEM PŘÍBRAM

Tohle je poslední sezona

Marseille, Panathinaikos, Hearts, Southampton, Hertha, Slavia... Rudolf Skácel prožívá úspěšnou kariéru, jak vidí následující období?
(otazka)Před rokem jsi přicházel do našeho klubu, jaké jsi měl od angažmá očekávání?(/otazka) (odpoved)Počítal jsem, že odehraju sezonu a skončím s fotbalem. Že si poslední rok kariéry užiju. Dotáhli jsme to do první ligy, což možná někteří nedocenili. Šlo o ohromný úspěch. Povedl se díky skvělé partě a trenérovi, který ji dal do kupy. Teď v létě jsme si řekli, že máme kvalitu, abychom mohli trápit i největší favority. Měli jsme slušný začátek, pak se to zvrtlo. Krize přicházejí, nás trefila teď. Jsme ale nováček, kdybychom měli o tři body víc, jsme maximálně spokojeni.(/odpoved) (otazka)Patříš věkově k nejstarším fotbalistům v lize, někteří soupeři jsou i o dvacet let mladší, jak moc je to náročné se jim v tvém věku vyrovnat?(/otazka) (odpoved)Těší mě, že můžu zlobit mladé kluky, jenže už to bolí. Moje role v mančaftu je samozřejmě jiná než bývala před deseti lety, ale prodlužuju si mládí. Díky legráckám v kabině mládnu. Pokud nebudu na hřišti za ostudu, do jara půjdu. V Příbrami mám smlouvu do konce sezony, v lednu si ale s vedením sedneme. Zhodnotíme, jestli to dává pro obě strany ještě smysl.(/odpoved) (otazka)A co případně příští sezona?(/otazka) (odpoved)Tohle je poslední sezona. Buď skončí v půlce nebo po ní. Konec je tedy blízko. Nerad bych zabíral místo. Myslím, že kariéru jsem měl dlouhou, jednou prostě skončit musí. Sranda v kabině mi bude chybět nejvíc. Život ale nekončí.(/odpoved)
Příští zápas
sobota 14.1.2023
Příprava A-tým, přát.
10:00h
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Zbuzany 1953
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
12. 11. 2022
Benson Sakala: Na reprezentaci se těším a věřím, že nastoupím
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně Halaš