Tomáš Dočekal posilou Příbrami

Útočník se zkušenostmi z první polské ligy podepsal roční smlouvu s 1.FK Příbram.

Vysoký útočník, se zajímavým životopisem, bude v roce 2021 hájit barvy 1.FK Příbram. V minulosti nastupoval v polské první lize - Ekstraklase za Piast Gliwice, na Slovenku za Zlaté moravce, či v rakouském FAC Víděň. Z českých klubů má zkušenosti ze Žižkova, Slovácka a Jablonce.

Tomáši Dočekalovi je 31 let a měří 193 cm, je to silový typ fotbalisty, kterému nečiní problémy hra založená na osobních soubojích.

"Těší mě zájem prvoligové Příbrami o mé služby, udělám maximum, abych týmu pomohl k záchraně v soutěži. Moc se těším na start Fortuna:Ligy," pronesl po podpisu smlouvy Tomáš Dočekal.

Nová akvizice bude oblékat dres s číslem 10.

neděle 17.1.2021
FC Viktoria Plzeň
10. 01. 2021
Tomáš Dočekal: Návrat do ligy je pro mě výzva
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.