FK VIAGEM PŘÍBRAM

Tomáš Pilík opouští Příbram

Příbramský kapitán jedná o novém angažmá v Rakousku.

Příbramský odchovanec, v současné době také již legenda fotbalu u řeky Litavky. Tomáš Pilík se před dvěma lety do Příbrami vrátil a stihl odehrát  64 utkání s bilancí 13 vstřelených branek. Navázal tak na své předchozí působení v barvách našeho klubu.

V současné chvíli jedná o angažmá v Rakouska, kam odejde po skončení smlouvy jako volný hráč.

1.FK Příbram děkuje Tomášovi Pilíkovi za vše, co pro klub odvedl a přeje co nejvíce úspěchů v dalším angažmá!

pátek 30.9.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
SK Sigma Olomouc B