Tomáš Zápotočný jmenován manažerem české U21

Reprezentační tým České republiky hráčů do 21 let bude mít nového manažera. Výkonný výbor FAČR schválil do funkce Tomáše Zápotočného. V Příbrami bude nadále působit u mládeže.

Tomáš Zápotočný, odchovanec příbramského klubu, tak navazuje na svoji reprezentační kariéru z let minulých, kdy nasbíral 4 starty za A-tým a 3 v barvách lvíčat, u kterých začne svoji novou fotbalovou funkci. Své největší fotbalové úspěchy nasbíral při zisku titulů v Liberci, Spartě, tureckých Besiktasi a Bursasporu. Hrál také v Itálii v barvách Udine.

U mančaftu talentovaných českých mladíků navíc nebude jediným Příbramákem. Jako hlavní kouč působí u jedenadvacítky Karel Krejčí.

1.FK Příbram bude i nadále využívat zkušenosti jednoho z nejúspěšnějších odchovanců klubu u mládežnických oddílů. Tomáš Zápotočný ukončil svou hráčskou kariéru na konci postupové sezóny 2017/2018.

Tomášovi k novému fotbalovému angažmá blahopřejeme, držíme mu palce a přejeme hodně úspěchů!

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners