Tomáš Zápotočný se vrací do Příbrami

Po ročním angažmá v Baníku Ostrava se do příbramského kádru vrací odchovanec Tomáš Zápotočný!
"Po odchodu Martina Jiránka do Dukly jsme sháněli zkušeného stopera. Když se naskytla možnost získat Tomáše Zápotočného, který skončil v Ostravě, tak jsem toho využili. V Příbrami fotbalově vyrostl a jsme rádi, že je zpátky." raduje se z návratu prezident klubu Jaroslav Starka. Návrat si pochvaluje i majitel klubu Jan Starka: "Potěšilo mě, že jsme post stopera zaplnili právě Tomášem, který z minulé sezóny zná perfektně většinu soupeřů a způsob hry ve fotbalové národní lize. Věřím, že právě on nám pomůže při návratu do nejvyšší soutěže a udržení se v ní. S jeho zkušenostmi věřím, že mladí hráči vedle něj porostou." Tomáš Zápotočný v minulosti odehrál v příbramském dresu 99 ligových utkání, ve kterých vstřelil 8 branek. V kabině se navíc potká s trenérem Josefem Csaplárem, pod kterým v Příbrami fotbalově vyrostl a společně také získali titul v Liberci.