Top4Football je nyní 11teamsports

Náš partner Top4Football, který se stará o kompletní vybavení pro naše hráče i realizační tým, mění jméno.

Díky spojení s německou společností nově nese název 11teamsports.

Společnost 11teamsports byla založena v roce 2007 v Crailsheimu. S moderním e-shopem a více než dvaceti kamennými obchody kraluje v německy mluvících zemích s nejnovějším a nejlepším fotbalovým sortimentem předních světových značek. V Evropě se stává největším hráčem s fotbalovým vybavení.

11teamsports se kromě našeho klubu stará i o množství dalších týmů z českých nejvyšších soutěží, o celou řadu týmů z první i druhé Bundesligy jako FC Augsburg, Hertha berlín nebo VfL Wolfsburg, a je také oficiálním partnerem německé reprezentace. Kromě profíků zásobuje téměř 4000 amatérských klubů všech úrovní.

Těšíme se na další spolupráci a věříme, že bok po boku dokráčíme k mnoha úspěchům.