Trenér Nádvorník před Teplicemi

Hlavní trenér Roman Nádvorník povídal před sobotním startem FORTUNA:LIGY.

Soupeřem na startu FORTUNA:LIGY budou jako loni Teplice, jaký je to soupeř?

Jsou zkušeným mužstvem, které je dlouho pohromadě. Má kvalitní osu týmu, v bráně Grigara, na stoperu Jeřábka, ve středu zálohy Kučeru a na hrotu Mareše, kde se doplňuje s jedním z nejlepších hráčů loňské sezony Jakubem Horou. Zajímavé mají také mladé hráče jako Žitný a Trubač. Vzhledem k neúspěchu na konci sezony, nastoupí velice zodpovědně k zápasu.

V našem kádru došlo k poměrně velkým změnám, jak se tým sžil v novém složení?

Ukáže až čas, bude si to chvilku ještě sedat, opět máme mladé a zajímavé fotbalisty, kteří však nikdy nehráli ligu a musí si na ni zvyknout.

24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School