Trenér Pulpit a Josef Hnaníček po zápase

Remízové utkání ve Zlíně hodnotil trenér Pulpit a Josef Hnaníček.
Ligové mužstvo přivezlo ze Zlína cenný bod a trenér Martin Pulpit byl spíše spokojený: „Ve Zlíně hraji rád, je tu krásný stadion, domácí mužstvo do zápasu nastoupilo, jako by hrálo venku, tedy hrou na brejky a v prvním poločase bylo lepším týmem. My jsme se v druhé půli zlepšili především ve středu hřiště, kde výkony zkvalitnili Krameš a Hnaníček. Remíza je zasloužená, čeká nás však ještě hodně práce v boji o setrvání v Synot lize.“ Trenér Pulpit byl s mužstvem před zápasem pět dní a Josef Hnaníček hodnotil po zápase: „V tréninku jsme se zaměřili na rychlé nohy a rychlejší způsob hry. V zápase se nám to celkem dařilo a odehráli jsme kvalitní zápas. Jsme rádi, že jsme ze Zlína přivezli alespoň bod.“
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners